Vygandas: +370-650-45777

Milana: +370-686-63960

Skambinkite darbo dienomis nuo 9.00 iki18.00

Atsiliepimai

Sūnui (nuo gimimo) nustatytas mišrus raidos sutrikimas. Sunku su stambiąja ir smulkiąja motorika.
Penkis metus lankėmės pas masažistus, baseinus ir kažkokio didelio pagerėjimo nebuvo matyt.
Tad dabar džiaugiamės, kad sužinojome apie kineziterapeautą V. Sušilovą, jam esame dėkingi, ir sakome didelį ačiū, kad per septynis mėnesius vaikas jau taip pažengė į priekį, ko niekaip nepavykdavo ankščiau. Sutvirtėjo lygsvara, pagerėjo visa smulkioji motorika ir pasak neurologės, išnyko visi pataloginiai nereikalingi judesiai.
Tad taip ir toliau, kiekvieną dieną sportuodami ir tikėdami savo vaiku, žengsime tik į priekį.

Pagarbiai,
Raimonda


Sūnus gimė su smegenų defektu (corpus callosum agenezė). Turime sunkia negalią. Pas Vyganda pradėjome lankytis nuo 9 mėnesių (dabar 2 metai). Iki tol mūsų pasiekimai buvo labai maži. Vaikas beveik nefiksavo žvilgsnio, nesidomėjo aplinka, mažai judėjo, gyveno lyg savame pasaulyje. Jau po pirmo kurso sūnus tapo daug žvalesnis, atrodė lyg akis jam kas atmerkė. Palaipsniui mus džiugino nauji pasiekimai: kontaktas, komunikabilumas, domėjimasis aplinka, nauji judesiai, sumažėjusi įtampa ir t.t. Džiugina ne tik nauji išmokti dalykai, bet ir Vygando darbo technika, kuri ženkliai prasilenkia su tradicine kineziterapija. Refleksai stimuliuojami be jokios prievartos. Vaikas Vygando rankose jaučiasi ramiai ir jaukiai. Džiaugiamės sutikę tokį korektišką, šiltą bei profesionalų žmogų. Tariame dideli Ačiū ir rekomenduojame!

Pagarbiai, Loreta


Esu 7 mėnesių mergaitės mama. Pas Vygandą lankomės nuo 4 mėnesių. Atėjom, kadangi vaikas turėjo judesių raidos problemėlių. Sunkiai laikė galvą, nugarą, buvo labai jautri garsams ir jautriai reagavo į aplinką. Po kelių kursų situacija ženkliai pasikeitė. Tvirtai laikom galva, nugara, verčiamės ant pilvo, bandom šliaužti. Vaiko elegesys pasikeitė į gerąją pusę :) tapo aktyvi, domisi aplinka ir nebijo jos. Matom tik teigiamus rezultatus, todėl ir toliau lankysim užsiėmimus.

Ačiu Jums!
Olga, 7 men Valerijos mama


7,5 mėn. Sūnaus, pasak gydytojų, vėlavo raida (nesedėjo savarankiškai, sunkiai vartėsi, nešliaužiojo). Ortopedė rekomendavo apsilankyti pas Vyganda. Jau po pirmo apsilankymo pastebėjome pokyčius. Rezultatas po 2 mėn.: savarankiškai sėdi ir pats atsikelia, pradėjo šliaužti, lengvai vartosi.

Pagarbiai,
Vaida Razmienė


Refleksų terapija lanko mano 2 metų ir 10 mėnesių sūnelis, kuriam vėluoja raida. Į užsiėmimus vaikštome apie 2 mėnesius, 2 kartus per savaitę ir rezultatai matosi akivaizdžiai. Dėka terapijos, vaikas tapo savarankiškesnis: per kelias savaites atprato nuo sauskelnių, išmoko pats pavalgyti. Pradėjo daugiau čiauškėti, atsirado daugiau žodelių, kuriuos jau jungia į 2-3 žodelių sakinukus. Svarbausia, kad sūnus pasidarė daugiau motyvuotas, savimi pasitikintis, drąsesnis. Pagerėjo dėmesio koncentracija, pradėjo domėtis knygelėmis, rodyti juose esančius objektus. Mes esame labai patenkinti ir labai dėkingi šiam specialistui. Ir toliau lankysime terapija ir tikim, kad greit sūnus pasivys bendraamžius.

Pagarbiai,
Eurika


Sveiki,
Ugnė 7 metai  - įvairiapusis raidos sutrikimas su autizmo spektru, nekalbanti. Po apsilankymų pas Vygandą, mėnesio laikotarpyje, ir pratimėlių namuose, Ugnė tapo žymiai ramesnė, susikoncentravusi, pasidarė iniciatyvi darželyje, rodo norą bendrauti su vaikais, susidomėjimą aplinka ir ima pastebėti smulkmenas joje, taip pat noriai dirba su logopede.
Kajus 5 metai - nustatyti dideli ugdymosi poreikiai, dėl atsilikusios kalbos... Šiai dienai mes "bepasivejantys" 5 metuku vaikučius, vaikas geriau susikoncentruoja (nebesiblaško,nebemakaluoja kojytėmis sedėdamas). Nors abu vaikai skatinami, mylimi ir jais  rūpinamasi visomis prasmėmis, pastebėjau kad po pratimėliu vaikai pasidarė žvalesni, linksmesni, puikiai jaučiasi, atsirado motyvacija.

Labai džiaugiamės, kad teko sutikti Gera Specialistą.
Pagarbiai, Evelina


Sveiki
Esu 12-metės mergaitės sergančios VCP mama, esu dėkinga neurologei už pažintį su logoterapeute Milana ir kineziterapeutu Vygandu - tai žmonės kurie dirba darbą, kurį tikrai puikiai išmano. Svarbiausia moka sudominti, motyvuoti pačius vaikus. Pirmuosius rezultatus mes pamatėme jau po keliu apsilankymu ir kuo toliau tuo mums sekasi geriau.
Mums tėvams  reikia sugebėti pasinaudoti jų žiniomis, įdėti savo pastangų ir turėti kantrybės.

Pagarbiai,
Gražina


Laba diena,
12 metu mergaitei buvo nustatyta  II  laipsnio skoliozė, stuburo iškrypimas 19 laipsnių.  Pradėjom lankytis pas Vyganda 2 kartus per savaitę. Seansas trunka valandą. Is pradziu osteopatinės manipuliacijos ir paskui spec. mankšta.  Dar daromas stuburo tempimas ant inversijos treniruoklio. Vaikas dar daro mankštą ir namuose. Po 3,5 mėn. buvo padaryta stuburo nuotrauka , iskrypimas sumažėjo iki 16 laipsnių.  Esame labai patenkinti rezultatu, tesiame užsiėmimus ir toliau.

Pagarbiai,
Oksana

Mes specializuojamės

 • Smegenų vystymasis
 • Ankstyvosios raidos vystymasis
 • Sensorinis - motorinis vystymasis
 • Smegenų ir kūno ryšio suvokimas
 • Laikysenos ugdymas per CANTIENICA METODĄ
 • Vaikai / suaugę su specialiaisiais poreikiais
 • Kūdikio vystymasis
 • Kalbos ugdymas
 • Mitybos įgūdžiai
 • Ortodontijos pratimai
 • Disleksija / dispraksija
 • Elgesio sutrikimai ADHD / ADD
 • Autizmas / CP
 • Potrauminės streso būklės
 • Emocinis / socialinis vystymasis
 • Raidos / vystymosi vėlavimas
 • Fobijos / nerimas / baimės